Vila Germania, Casa Munich
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dompelbad | Spa en ontspanning Spa-lounge |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Pirenópolis Vila Germania, Casa Munich Pirenópolis ligt op 3 km afstand van het Museum van Cavalhadas en beschikt over een buitenzwembad met een patio om gasten te helpen ontspannen. Deze villa heeft een patio en ligt binnen een autorit van 10 minuten van het Centro Histórico de Pirenópolis.
Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Drakenwatervallen, gelegen 3,1 km verder.
Vila Germania, Casa Munich is uitgerust met een keuken, een zitgedeelte buiten en een gedeelde keuken in de kamers.
De villa beschikt over een gedeelde keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. De woning ligt binnen een autorit van 20 minuten van Tsu Jiro sushi, dat gerechten uit de Aziatische keuken aanbiedt.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Spa-lounge
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Vila Germania, Casa Munich?
Gasten van Vila Germania, Casa Munich kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Vila Germania, Casa Munich kun je aanbevelen?
Gasten van Vila Germania, Casa Munich kunnen eten in Tsu Jiro sushi restaurant, dat Aziatische gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Vila Germania, Casa Munich?
Een gedeelde keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Vila Germania, Casa Munich. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar de villa?
De villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar deze villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in deze villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Vila Germania, Casa Munich?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Pirenópolis zijn de Drakenwatervallen en het Museum van Cavalhadas, die respectievelijk op 3 en 3,1 km van Vila Germania, Casa Munich liggen. Daarnaast is het Centro Histórico de Pirenópolis (3,2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Vila Germania, Casa Munich waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Vila Germania, Casa Munich kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een dompelbad.